O nas

LogoStar” jest częścią Grupy Reklamowej 4YOU skupiającą się na produkcji nowoczesnych reklam świetlnych. W branży reklamowej działamy od 12 lat! Jesteśmy w stanie zrealizować nie tylko standardowe zlecenia, wyszczególnione w naszym sklepie internetowym, ale również bardziej złożone formy.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?
Przede wszystkim wysoka jakość produktów, indywidualne podejście do klienta oraz możliwość zrealizowania zlecenia dla klientów z najdalszych zakątków kraju.
Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam pozwala zaproponować Państwu rozwiązania, które pozwolą skutecznie dotrzeć do klienta. Równie ważna jak wykonana grafika, hasło reklamowe czy odpowiednia kolorystyka, jest sama forma i estetyczne wykonanie reklamy. Obecnie klienci „LogoStar” mogą wybrać opcję najdogodniejszą, z wielu, które są mu przedstawiane; reklama konwencjonalna – papierowa, billboardy różnych wielkości, szyldy i tablice reklamowe, ale też reklamy świetlne, które są w ostatnim czasie niezwykle modne i dzięki zastosowaniu nowoczesnego oświetlenia LED są również energooszczędne. Produktem, który szczególnie polecamy są wysokiej klasy kasetony reklamowe.

Etapy pracy przy każdym Państwa zamówieniu

Omówienie projektu

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Dzięki temu możemy poznać Państwa potrzeby i zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

Złożenie zamówienia

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na konkretny produkt z naszej oferty, zachęcamy do złożenia zamówienia przez nasz sklep internetowy lub jeżeli dotyczy zlecenia nietypowego, to przez e-mail.

Projekt graficzny

Produkujemy reklamy zarówno na podstawie dostarczonych projektów, jak i tworzymy własne na podstawie przesłanych informacji i materiałów.

Szybka realizacja

Nasze produkty podzieliliśmy na dwie kategorie - standard oraz indywidualne zamówienia. Dzięki temu maksymalnie skróciliśmy czas produkcji.

Wysyłka kurierem

Korzystamy z usług sprawdzonych firm kurierskich. W zależności od rodzaju i gabarytów towaru dobieramy odpowiednią firmę, która zadba o bezpieczne i możliwie najtańsze dostarczenie przesyłki.

Łatwy montaż

Wszystkie nasze produkty projektujemy i wykonujemy tak, aby ich montaż był możliwie szybki, łatwy i nie wymagał zbyt dużych umiejętności technicznych.